Casino, live casino en sport

Vegas Hero

Duizenden spellen en een sportsbook achter één login, met betalingen in euro of crypto.

Opname binnen 3 werkdagen
Bonus tot €500
Live chat dag en nacht
Vegas Hero - main content

Vegas Hero combineert een online casino en een sportsbook onder één login. Het casino telt duizenden titels, van slots en jackpots tot tafelspellen, en daarnaast honderden live tafels en spelshows. Wie liever wedt, kiest uit sporten van voetbal tot darts, uit esports en uit virtuele competities, met elke maand ruim 50.000 evenementen om live op in te zetten. Betalen gaat in euro of met crypto.

Nieuwe leden hebben de keus uit twee welkomstaanbiedingen, allebei vanaf een eerste storting van €20: het casinopakket van 100% tot €500 met 200 gratis spins, of de sportbonus van 100% tot €100.

Vegas Hero: de feiten

AanbodOnline casino, live casino, sportweddenschappen, esports en virtuele sport
Aantal spellenDuizenden, waarvan honderden live
Live sportRuim 50.000 evenementen per maand
BetaalvalutaEuro, plus crypto zoals Bitcoin, USDT en Ethereum
Casinobonus voor nieuwe spelers100% tot €500 + 200 gratis spins
Sportbonus voor nieuwe spelers100% tot €100
Laagste storting€10 (Bitcoin: €30)
Opnemen viaKaart, bankoverschrijving, Revolut, Skrill, Mifinity, crypto
Behandeltijd opnameMaximaal 3 werkdagen
Loyaliteit5 VIP-niveaus, Munten en een Winkel
ContactLive chat en e-mail, 24/7
Leeftijdsgrens18+

Het aanbod van Vegas Hero voor Nederlandse spelers

Achter de login zit meer dan een rij spellen en een wedformulier:

  • Slots en jackpots – de grootste afdeling, met Megaways, Bonus Buys en een aparte jackpotlobby.
  • Live tafels – blackjack, roulette, baccarat en poker met een dealer in beeld, en spelshows met een host.
  • Sport en esports – vooraf of live wedden, ook op CS2, Dota 2 en Valorant.
  • Acties – herlaadbonussen doordeweeks en in het weekend, wekelijkse cashback en toernooien.
  • Beloningen – Munten sparen, uitdagingen voltooien, inkopen in de Winkel en draaien aan het Wheel of Fortune.

Vegas Hero in zes feiten

Spellen bij Vegas Hero

Bijna alles is eerst gratis te proberen: de meeste titels hebben een demomodus zonder inzet. Voor echt geld log je in.

Videoslots

Slots in allerlei thema's vormen de kern van de lobby. Megaways-titels en Bonus Buys, waarbij je de bonusronde meteen koopt, staan ertussen. Speel je een bonus vrij, dan tellen slots voor de volle 100%.

Jackpotlobby

Progressieve jackpots, titels voor wie er nieuw mee is en een rubriek Nieuwe Jackpots hebben een eigen lobby. Bonusgeld werkt daar niet: jackpotslots speel je alleen met echt geld.

Tafel-, arcade- en instantspellen

Roulette, blackjack en poker staan er in digitale vorm, naast arcadespellen die korter duren dan een slotsessie. Voor de inzetvereiste van een bonus tellen tafel- en kaartspellen niet mee.

Live dealers en spelshows

De live afdeling streamt blackjack, roulette, baccarat, poker en dobbelspellen in realtime, en spelshows met eigen bonusrondes. Speel je aan een live tafel een bonus vrij, dan telt maar 10% van je inzet mee; bij Crazy Time, Dream Catcher en Monopoly is dat 50%.

Beschikbaarheid per land

De voorwaarden noemen per provider landen waar spellen geblokkeerd zijn. Voor NetEnt en voor Planet of the Apes, Vikings, Narcos en Street Fighter hoort Nederland daar niet bij. Omgekeerd zijn Dracula, Creature from the Black Lagoon en The Invisible Man uit de Universal Monsters-reeks alleen in een korte lijst landen speelbaar, met Nederland erop.

Spellen uitgelicht bij Vegas Hero

Softwareleveranciers van Vegas Hero

3 Oaks Gaming
3 Oaks Gaming
Amusnet
Amusnet
AvatarUX
AvatarUX
Aviator
Aviator
BGaming
BGaming
Belatra
Belatra
Betsoft
Betsoft
CQ9 Gaming
CQ9 Gaming
EVOPLAY
EVOPLAY
Endorphina
Endorphina
Evolution
Evolution
Evoplay
Evoplay
Hacksaw Gaming
Hacksaw Gaming
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Novomatic
Novomatic
Onlyplay
Onlyplay
Play'n GO
Play'n GO
Playson
Playson
Popok Gaming
Popok Gaming
Pragmatic Play
Pragmatic Play
Relax Gaming
Relax Gaming
Slotmill
Slotmill
Slotopia
Slotopia
SmartSoft
SmartSoft
Spribe
Spribe
Thunderkick
Thunderkick
Winfinity
Winfinity
Yggdrasil
Yggdrasil

Wedden op sport bij Vegas Hero

Voetbal en tennis staan bovenaan, maar het aanbod loopt door tot snooker, wielrennen, golf, boksen en ijshockey. Gamers wedden op League of Legends, Dota 2, CS2 of Valorant, en wie niet op een echte wedstrijd wil wachten, kiest virtuele sport. Een competitie vind je via het hoofdmenu of de zoekbalk.

Tijdens de wedstrijd bewegen de live odds in realtime mee. Je toont de odds decimaal, fractioneel of Amerikaans, maar afgerekend wordt altijd decimaal. Inzetten kan vanaf €1: als enkele weddenschap, combinatie, systeemweddenschap of Bet Builder met meerdere selecties uit één wedstrijd. Een lopende weddenschap sluit je met Cash Out eerder af.

Welkomstbonus en acties bij Vegas Hero

Elke actie heeft eigen dagen, een eigen minimale storting en een eigen rondspeelregel:

ActieWanneerWat je krijgtRondspelen
Welkomstbonus casinoEerste storting, vanaf €20100% tot €500 + 200 gratis spins35x storting + bonus, spins 40x
Welkomstbonus sportEerste storting, vanaf €20100% tot €1006x storting + bonus
Crypto welkomstbonus casinoEerste storting, vanaf 100 USDT200% tot 3.000 USDT40x storting + bonus
Wekelijks HerladenMa–do, vanaf €20100 gratis spins40x winst
Weekend Herlaadbonus casinoVr–zo, vanaf €20 (spins vanaf €50)50% tot €600 + 66 gratis spins35x storting + bonus
Weekend Herlaadbonus sportVr–zo, vanaf €2050% tot €7008x
Live CashbackElke week25% tot €2001x
Dagelijkse cashbackVIP 2 tot 53% tot 15%, maximaal €100 tot €4001x

Voor casinobonussen loopt de klok 10 dagen, voor sportbonussen 30. Met bonusgeld in het spel ligt de grens op €100 per inzet, en van de welkomstaanbiedingen gebruik je er maar één.

Account openen en inloggen

Registreren gaat in een paar stappen. Je kiest meteen een welkomstbonus of slaat die over, vult een eventuele promotiecode in, geeft een e-mailadres en wachtwoord op en bevestigt dat je minstens 18 bent en de algemene voorwaarden en privacyverklaring accepteert. Daarna volgen je persoonlijke gegevens, met het adres van het land waar je woont, en een klik op Account Aanmaken.

Iedereen mag één account hebben, en ook per huishouden, adres, telefoonnummer, e-mailadres en IP-adres blijft het bij één. Met dezelfde gegevens log je daarna in op elk apparaat.

Betalen bij Vegas Hero: storten en opnemen

Bancontact, CBC, KBC, een kaart, Revolut, bankoverschrijving en Mifinity werken voor stortingen vanaf €10, net als de meeste van de 11 cryptomunten. Bij opnames vallen Bancontact, CBC en KBC af en komt Skrill erbij.

BetaalmethodeStorting per keerOpname per keer
Kaart€10 – €2.000€10 – €3.000
Bancontact€10 – €2.000–
CBC, KBC€10 – €5.000–
Revolut, bankoverschrijving€10 – €5.000€10 – €5.000
Mifinity€10 – €2.500€10 – €2.500
Skrill–€10 – €5.000
Bitcoin€30 – €5.000€60 – €5.000
USDT, USDC, Ethereum, Litecoin en overige crypto€10 – €5.000€20 – €5.000

Een opnameverzoek wordt binnen 3 werkdagen behandeld, op maandag tot en met vrijdag van 06:00 tot 17:00 GMT, en je kunt er maximaal 3 tegelijk open hebben. Hoeveel je mag opnemen, hangt ook af van je VIP-niveau: van €500 per dag en €7.000 per maand op niveau 1 tot €1.500 per dag en €20.000 per maand op niveau 5. Elke storting zet je eerst één keer in.

Payments

Betaalopties bij Vegas Hero

American Express
American Express
Apple Pay
Apple Pay
AstroPay
AstroPay
Bancontact
Bancontact
Bank Transfer
Bank Transfer
Bitcoin
Bitcoin
Blik
Blik
Ethereum
Ethereum
Google Pay
Google Pay
IRIS
IRIS
Interac
Interac
Jeton
Jeton
Klarna
Klarna
Litecoin
Litecoin
Maestro
Maestro
Mastercard
Mastercard
Mifinity
Mifinity
MuchBetter
MuchBetter
Neosurf
Neosurf
Neteller
Neteller
PIX
PIX
PayPal
PayPal
Paysafecard
Paysafecard
Przelewy24
Przelewy24
Revolut
Revolut
SEPA
SEPA
Skrill
Skrill
Sofort
Sofort
Tether
Tether
Trustly
Trustly
Visa
Visa
Viva Wallet
Viva Wallet
iDEAL
iDEAL

VIP-niveaus, Munten en het Wheel of Fortune

Elk nieuw account start op VIP-niveau 1. Wie actiever speelt, klimt op tot niveau 5; de beoordeling kijkt naar de laatste 90 dagen, en na een maand zonder weddenschappen val je terug naar het begin. Vanaf niveau 3 komen persoonlijke aanbiedingen en bespreekbare opnamelimieten, en op niveau 4 en 5 een eigen VIP-manager.

Munten spaar je ondertussen vanzelf: één voor elke €10 aan casino-inzetten, plus 5% van elke storting. In de Winkel ruil je ze voor bonusgeld (40x rondspelen, maximaal 5x het bonusbedrag opneembaar), bonusspins of gratis weddenschappen voor sport. Uitdagingen en toernooien leveren extra Munten op.

Het Wheel of Fortune draait op casino-inzetten: per €100 krijg je een spin, met een maximum van 3 per dag en 10 op voorraad. Elke draai wint iets, en een geldprijs is meteen opneembaar.

Vegas Hero op mobiel

Een installatie is niet nodig: Vegas Hero is gebouwd voor smartphones en tablets en draait in de browser van elk iOS- of Android-toestel met internet. Open je browser, zoek Vegas Hero op en log in. Slots, live tafels, live wedden en je bonussen werken op het kleine scherm zoals op een laptop.

Hoe Vegas Hero je geld en gegevens beschermt

Spellen lopen over een beveiligd netwerk dat gevoelige gegevens versleutelt, en de uitslag van casinospellen komt van een Random Number Generator. Spelersgeld staat gescheiden van het bedrijfsgeld op speciale klantrekeningen, zodat het bij een faillissement terugkomt bij de spelers.

Vegas Hero werkt volgens de 5e AML-richtlijn tegen witwassen. Bij een storting of opname kan het casino documenten vragen, zoals een identiteitsbewijs, adresbewijs en afschriften van je betaalmethode, en soms je identiteit nagaan via een telefoongesprek of gezichtsverificatie.

Contact en klachten

Live chat en e-mail via [email protected] zijn de hele dag en nacht open, met medewerkers die meerdere talen spreken. In het Helpcentrum staan antwoorden op de meest gestelde vragen.

Is een probleem na het eerste antwoord niet opgelost, dan stuur je een klacht naar [email protected]: vanaf je geregistreerde e-mailadres, met je gebruikersnaam, je volledige naam, het woord KLACHT in het onderwerp en de data en tijden waar het om gaat. De uitkomst volgt binnen 10 dagen.

Verantwoord spelen bij Vegas Hero

Zie gokken als vrije tijd, speel alleen met geld dat je kunt missen en let op hoeveel tijd erin gaat zitten. Heb je rust nodig, dan zet de klantenservice je account tijdelijk op slot; voor zelfuitsluiting mail je [email protected]. Voor gesprekken en advies kun je terecht bij GamCare, Gamblers Anonymous en Gambling Therapy. Delen kinderen je computer, stel dan een filter in, zoals Net Nanny.

Pluspunten & Let hierop

Pluspunten

  • Demomodus voor de meeste spellen
  • Eigen jackpotlobby met progressieve jackpots
  • Accumulator-boost tot 100% op combinaties
  • Munten inwisselen in de Winkel
  • Opnamelimiet tot €1.500 per dag op VIP-niveau 5

Let hierop

  • Bonusgeld niet bruikbaar op jackpotslots
  • Tafelspellen tellen niet mee voor de inzetvereiste
  • Sportbonus pas actief na 1x inzet van de storting
  • Opnameverzoeken alleen van maandag tot vrijdag behandeld
  • Administratiekosten bij een inactief account
FAQ

Vragen over Vegas Hero

Wat is Vegas Hero precies?

Een online casino en sportsbook in één. Je speelt er slots, jackpots, tafelspellen en live spellen, en wedt op sport, esports en virtuele competities.

Hoeveel bonus krijg ik bij Vegas Hero als nieuwe speler?

Je kiest bij je eerste storting van minimaal €20 tussen 100% tot €500 met 200 gratis spins voor het casino en 100% tot €100 voor sport.

Welke betaalmethoden gebruikt Vegas Hero voor spelers in Nederland?

Storten gaat met een kaart, Bancontact, CBC, KBC, Revolut, bankoverschrijving, Mifinity en 11 cryptomunten. Opnemen kan naar een kaart, bankrekening, Revolut, Skrill, Mifinity of cryptowallet.

Hoe lang duurt opnemen bij Vegas Hero?

Een opnameverzoek wordt binnen 3 werkdagen behandeld, op werkdagen van 06:00 tot 17:00 GMT. Via een e-wallet komt het geld daarna het snelst binnen.

Heeft Vegas Hero een app?

Je speelt Vegas Hero in de browser van je iPhone of Android-telefoon. De site is gemaakt voor mobiele apparaten, dus je hoeft niets te installeren.

Is Vegas Hero veilig?

Gevoelige gegevens gaan versleuteld over het netwerk, spelersgeld staat op aparte klantrekeningen en het casino werkt volgens de 5e AML-richtlijn. Klachten worden binnen 10 dagen beantwoord.

Laatst bijgewerkt 2026-10-22